logo      
RAGNO

O spoločnosti

Značka Ragno je jedným z historických protagonistov rastu a úspechu priemyslu talianských keramických dlaždíc po celom svete . Ragno S.r.l. bola založená v roku 1949 a v 60. a 70. rokoch sa značka Ragno dosiahla bezkonkurenčné uznanie s výrobou glazovanej podlahy a obkladov v rôznych segmentoch stavebného priemyslu v Taliansku a na medzinárodnej úrovni . Na začiatku 80. rokov , zavedenie state - of - the - art automatizovanéj výrobnej technológie išla ruka v ruke s prekresľovanie predaja a marketingových stratégií s rastúcou orientácia na potreby zákazníka a trhu , čo vedie k vývoju širokého sortimentu výrobkov v súlade s trendmi , štýly a chuťou spotrebiteľov . V roku 1989 Ceramiche Ragno bola prevzatá Marazzi Group , a ďalej k fúzii v januári 2006 , Ceramiche Ragno bola založená v roku Marazzi Group , ktorá si zachovala svoju vlastnú silu ako obchodnú značku . Ragno ponuka je k dispozícii jasne definovaná , spoľahlivé riešenie , so schopnosťou vydržať v priebehu času , a napriek tomu neustáleho vyvíja a obnovy s chuťou spotrebiteľov : z porcelánu pasta bianca jedno - vypaľovanýchi materiálov a sklenené mozaiky pre vnútorné a vonkajšie podlahové a stenové obklady . Ragno ponúka kompletný , čoraz viac " špecializovaný rozsah , ktorý s dialógom vo svete architektonického dizajnu pomocou modulárnych a flexibilných riešení pre pokrytie doma a oveľa , oveľa viac .

Kvalita a životné prostredie

S láskou sa svojimi koreňmi v staroveku, a veľkou úctou to je Ragno. Bolo vždy považované v tom zmysle, ako keramické suroviny z našej samotnej planéty. Milovať keramiku tiež znamená milovať prírodu. Ragno riadi svoje výrobnú stratégiu voči ecosustainable cieľov, so zodpovedným prístupom k životnému prostrediu a zainteresovaných strán. Racionálne, rozumné využívanie prírodných zdrojov a energie a investície do zariadenia s state-of-the-art technológií nám umožňuje minimalizovať vplyvy na životné prostredie, pomocou odpadových materiálov a vody vo výrobnom cykle. Povedomie o životnom prostredí viedlo RAGNO k získaniu osvedčenia pre rad produktových radov, ktoré sú ohodnotené na LEED ® kreditov. Ragno názory na ochranu životného prostredia a ochrany fyzického a duševného zdravia a bezpečnosť svojich zamestnancov, ako základnú výsadu, ísť ruka v ruke so svojím záväzkom k rozvoju udržateľného výskumu.

Štýl & Design

Výroba RAGNO sa vyznačuje tým, že používa presné a spoľahlivé riešenia, ktorých cieľom je udržať sa dlhodobo, a to vo vývoji a aktualizácii pre splnení spotrebiteľskej chuti. Produkty sa pohybujú od porcelánovej kameniny na pasta bianca monoporosa obklady , sklenené mozaiky a dlažby. Sú vhodné pre podlahy, steny, vnútorné i vonkajšie použitie, a do rezidenčných a komerčných projektov. Jedná sa o komplexné a vysoko špecializované produktové rady, ktoré komunikujú so svetom designu a architektúry. Ponúka modulárne a flexibilné riešenie pre domácnosti i mimo nej. Koordinované poňatie vizuálnej kontinuity medzi vnútrom a vonkajškom, alebo medzi stenou a podlahou, sa stáva silný prvok, ktorý je realizovaný vo vysoko výkonnej a high-tech kolekcii. Táto odroda neustále reinterpretovaných produktov je k dispozícii dizajnérom a verejnosti, ktoré ponúkajú ad hoc riešenie pre každý typ priestoru

© 2013 Cominteriér